Лiнiя консультацiй
(+38) 044 581-42-84 (+38) 066 118-21-91
На зв'язку з 09.00 до 17.00
без перерви з понеділка по п'ятницю
 1. Головна
 2. Статтi
 3. Як управляти автосалоном

Як управляти автосалоном

10.02.2020

Грамотне ведення автобізнесу включає кілька напрямків: планування/контроль роботи, фінансова діяльність, управління співробітниками і клієнтами. Всі ці аспекти взаємопов'язані і вимагають постійної участі керівника, а він, у свою чергу, повинен мати достатню кількість ресурсів.

З чого почати управління

Перший і найважливіший етап управлінської діяльності - ресурси: приміщення, персонал і програмне забезпечення.

Приміщення

Офіс і шоу-рум автосалону безпосередньо впливають на його імідж, тому вибору та облаштуванню необхідного приміщення варто приділяти багато уваги: 

 • Найкраще місце для автосалону - жвава автомагістраль;

 • Важливо, щоб був зручний під'їзд і парковка;

 • У приміщенні офісу - якісний ремонт.

Персонал

Співробітники - обличчя компанії - це мають бути професіонали, які вміють спілкуватися з клієнтами і знають відповіді на всі можливі питання. На початковому етапі в штаті повинні бути::

 • Менеджер з продажу;

 • Старший менеджер (управитель);

 • Бухгалтер;

 • Маркетолог;

 • Техперсонал (якщо є СТО).

Програмне забезпечення

ПЗ - ключова складова сучасного бізнесу. З його допомогою здійснюється автоматизація автосалону: контроль роботи співробітників, управління продажами автосалону, фінансова діяльність і документообіг, обмін інформацією з постачальниками, управління клієнтами автосалону. Продуманий і якісний софт дозволяє керівнику контролювати всі процеси роботи без зайвих витрат часу.

Найкраще рішення для управління автосалоном пропонує компанія «Рарус» - сучасне і просте ПЗ для автобізнесу «Альфа-Авто». Програма розроблена на платформі «1С:Підприємство 8», має зрозумілий інтерфейс, великий функціонал і включає такі модулі:

·        Автосалон (автоматизована діяльність по всім робочим процесам);

·        Автосервіс (програми управління для СТО);

·        Автозапчастини (модуль для роздрібної та оптової торгівлі);

·        Фінансові операції.

Впровадження такого ПЗ, як «Альфа-Авто» значно полегшить управлінську діяльність, допоможе уникнути різних помилок і поліпшить результативність роботи салону.

Висновки

Ведення автобізнесу вимагає безліч ресурсів. Компанія Рарус пропонує відмінне рішення, як управляти автосалоном легко і без проблем - для цього достатньо придбати програму «Альфа-Авто».

З її допомогою Ви налагодите всі робочі процеси (автоматизація СТО при салоні також включена в софт 2020 року).Автор: