Лiнiя консультацiй
(+38) 044 581-42-84 (+38) 066 118-21-91
На зв'язку з 09.00 до 17.00
без перерви з понеділка по п'ятницю

Оновлення. Рарус: Керування санаторно-курортним комплексом, редакція 2

27.08.2020
Випущено оновлення продукту до релізу 02.0.29.04

Зміни у цьому релізі:

1. Роздрібна торгівля.
В рамках набуття чинності норм Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг»:
- прапорець "Оподатковується акцизним податком в роздробі" встановлюється підприємствами роздрібної торгівлі тільки для підакцизних товарів, які обкладаються акцизним податком в роздробі відповідно до п. 215.3.10 ПКУ;
- прапор "Оподатковується акцизним податком в роздробі" може встановлюватися як для конкретної номенклатурної позиції, так і для типу номенклатури;
- прапорець "Виводити при друку в чеку" в класифікаторі встановлюється підприємствами роздрібної торгівлі для кодів УКТЗЕД підакцизних товарів, які відповідно до ЗУ потрібно вказувати в фіскальних чеках починаючи з 01.08.2020 р. До фронтових рішень при обмінах вивантажуватимуться тільки ті коди, у яких цей прапор встановлений.
- реквізит "Код УКТЗЕД" в номенклатурній картці перейменовано в "Код для ПН та РРО (за умовч.)".
- до обробки "Обмін з віддаленими касами (фронтові рішення Рарус)" додано вивантаження коду УКТЗЕД для підакцизних товарів в файли обміну (для обміну з системою РестАрт).


Рарус - Автоматизація підприємств України.